Zoek op trefwoord, order- of productcode of serienummer, bv. “CM442” of “Technische informatie”
Voer tenminste 2 karakters in om het zoeken te starten.
  • Geschiedenis
Deltabar PMD55B - drukverschiltransmitter

Deltabar PMD55B - drukverschiltransmitter

Slimme transmitter met metalen membraan voor het bewaken van het drukverschil in vloeistoffen en gassen

PMD55B
Please Wait (spinning wheel)
Prijzen worden geladen
Prijzen tijdelijk niet beschikbaar
Price on request
from CHF ??.-
Filter
Filter Onderdelen & Accessoires

Back

Zoek
Zoek reservedelen op nummer in tekening
60 spare parts & accessories
60 spare parts & accessories
60 spare parts & accessories
  • Blind plug, M20, 316L, O-ring EPDM

    • Behuizing/Behuizing (accesoires)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    14
    71487198
  • Blind plug, M20, Alu, o-ring EPDM

    • Behuizing/Behuizing (accesoires)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    14
    71487199
  • Blind plug, NPT1/2, Alu

    • Behuizing/Behuizing (accesoires)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    14
    71487201
  • Blind plug, NPT1/2, 316L

    • Behuizing/Behuizing (accesoires)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    14
    71487203
  • Kabelwartel M20, kunststof

    • Behuizing/Behuizing (accesoires)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    15
    71435135
  • Kabelwartel M20, messing vernikkeld

    • Behuizing/Behuizing (accesoires)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    15
    71435136
  • Cable gland M20, 316L

    • Behuizing/Behuizing (accesoires)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    15
    71435137
  • Adapter set M20x1.5-G1/2, Alu

    • Behuizing/Behuizing (accesoires)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    15
    71440660
  • M12-stekker,CuZn-vernikkeld,behuiz.zijde

    • Behuizing/Behuizing (accesoires)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    15
    71435138
  • M12-stekker, 316L, behuizingszijde

    • Behuizing/Behuizing (accesoires)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    15
    71435139
  • HAN7D plug, 90deg, behuizingszijde

    • Behuizing/Behuizing (accesoires)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    15
    71439098
  • Aardingsklem Behuizing L+P

    • Behuizing/Behuizing (accesoires)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    18
    71474251
  • Cover, Alu, closed

    • Deksel
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    20
    71435116
  • Afdekking, Alu, gesloten, Ex d

    • Deksel
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    20
    71435118
  • Cover red, Alu, closed, Ex d

    • Deksel
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    20
    71439086
  • Cover, Alu, sight window

    • Deksel
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    20
    71439089
  • Cover, Alu, sight window, Ex d

    • Deksel
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    20
    71439090
  • Cover red, Alu, sight window, Ex d

    • Deksel
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    20
    71439088
  • Dekselafdichting HNBR, -40°C, 5 stuks

    • Afdichting
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    21
    71435132
  • Segmentdisplay VU100

    • Display
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    40
    71435772
  • Elektronics PMx5xB

    • Elektronisch
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    30
    XPP0017-
  • Segmentdisplay + Bluetooth VU101

    • Display
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    40
    71435779
  • Dichtingsring,coplanair,316L,PTFE/BN,2st

    • verdere/extra onderdelen
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    51
    71498077
  • O-Ring,coplanar,21,82x3,53,FKM90,2st.

    • verdere/extra onderdelen
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    51
    71504262
  • Flens PMD55B/75/75B SD5 M10 NPT1/4 SS

    • Aansluiting (proces)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    55
    52020675
  • Flens PMD55B/75/75B SD5 M12 NPT1/4 SS

    • Aansluiting (proces)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    55
    52020676
  • Montageset flens PMD75/75B, PN420

    • Aansluiting (proces)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    55
    52020693
  • Montageset flens PMD75/75B PN160, RVS

    • Aansluiting (proces)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    55
    52020758
  • O-ring 44.0x3.0 FKM 90, 4 stuks

    • Aansluiting (proces)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    57
    52020732
  • O-ring 44.0x3.0 FKM 70, 4 stuks

    • Aansluiting (proces)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    57
    52020733
  • O-ring 44.0x3.0 EPDM 70, 4 pieces

    • Aansluiting (proces)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    57
    71343401
  • O-Ring 44,0x3,0,FKM 80,O2,2 st.

    • Aansluiting (proces)
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    57
    71498074
  • Sensor Deltabar PMD55B

    • Sensoric
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    50
    XPP0013-
  • Borgschroeven (2x), NPT1/4, 316L

    • Plug / blindplug
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    63
    71485122
  • Ontluchtingsklep 316L, 1/4 NPT, 2 stuks

    • Plug / blindplug
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    63
    71487312
  • Ontluchtingsklep 316L, R1/4 JIS, 2 stuks

    • Plug / blindplug
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    63
    71489164
  • Cable PE,80inch, sep. housing PMXXXB

    • Kabel/kabel accessoires
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    70
    71551044
  • Cable PE,200inch, sep. housing PMXXXB

    • Kabel/kabel accessoires
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    70
    71551080
  • Cable PE,400inch, sep. housing PMXXXB

    • Kabel/kabel accessoires
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    70
    71551083
  • Cable FEP,200inch, sep. housing PMXXXB

    • Kabel/kabel accessoires
    Tekeningnummer
    Bestelcode
    70
    71551084
  • HAN7D-contactdoos, kabelzijde

    Bestelcode
    71474958
  • Valve block, 3x EN61518_milled/cp1.4404

    Bestelcode
    71324807
  • Valve block, 5x EN61518_milled/cp1.4404

    Bestelcode
    71324826
  • Valve block, 3x EN61518 _cpl 1.4404_Gr.

    Bestelcode
    71435196
  • Valve block, 5x EN61518 _cpl 1.4404_Gr.

    Bestelcode
    71435210
  • Gasket 17.7x24.0x2.7, PTFE, 4 pieces

    Bestelcode
    52015813
  • Dichtring 20,0x2,65, S-FKM 90, 4 Stuks

    Bestelcode
    52019117
  • Screw set UNF7/16x1-3/4", VA, Viton

    Bestelcode
    71285305
  • Screw set UNF7/16x1-3/4", VA, PTFE

    Bestelcode
    71285307
  • Screw set UNF7/16x1-3/4", VA, Graphite

    Bestelcode
    71340469
  • Montageset Cerabar,Deltapilot,Levelflex

    Bestelcode
    71102216
  • Mount.bracket 3/5 valve, stainless steel

    Bestelcode
    71372499
  • Montagebeugel standaard, 7/16-20 UNF

    Bestelcode
    71381907
  • Montagebeugel standaard, M10

    Bestelcode
    71435883
  • Montagebeugel standaard, M12

    Bestelcode
    71435884
  • Screw set M10x14,VA,4pcs.

    Bestelcode
    943153-0011
  • Screw set M12x16,VA,4pcs.

    Bestelcode
    943153-0021
  • Screw set UNF7/16x1/2",VA,4pcs.

    Bestelcode
    943153-0031
  • Weather protection cover, plastic, XW111

    Bestelcode
    71438291
  • Calibration adapter 5/16"-24 UNF

    Bestelcode
    71557954